WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Oda Nemlendirici

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Silvercrest1
Limit:
1 sonuçtan 1 ile 1 arası görüntüleniyor.

Oda Nemlendirici

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ortama yeni yeni giriş yapmaya başlayan oda nemlendirici ürünleri birçok fayda sağlamaktadır. Oda nemlendirici ürünler bulunduğunuz ortamın havasını temizlemektedir. Yani temizliğe dikkat eden kimseler bu ürünleri kullanmak da oldukça isteklidir. Temizlik denince akla genellikle ortamda bulunan eşyaları, ürünleri ve yüzeyleri temizlemek gelmektedir. Fakat insan sağlığı için tüm bu temizliklerin yanında hava temizliği de gerekmektedir. Sağlığına dikkat eden kullanıcılar odalarını genellikle düzenli olarak havalandırmaktadır. Fakat bu çoğu zaman sağlığımız için yeterli olmamaktadır. Bundan dolayı bu tarz ürünlerden yardım almanız gerekmektedir. Günümüzün teknolojik nimetlerinden yararlanmak son derece akıllıcadır. Bu ürünlerin arasında oda nemlendirici ürünler de popülerleşmeye başlamıştır. Son dönemde yapılan temizliklerin arasında bu ürünler de sıklıkla kullanılmaktadır. Silvercrest oda nemlendirici ürünleri ise bu alanda son derece iddialı ve güvenilirdir.

Hava kuruluğu birçok sağlık sorununu da beraberinde getirmektedir. Fakat bu durum çoğu kullanıcı tarafından yanlış anlaşılmaktadır. Ortamda bulunan gereksiz nem de sağlık için ciddi zararlar barındırmaktadır. Bundan dolayı yaşanan ortam ne fazla kuru ne de fazla nemli olmamalıdır. Bunu oranı doğru şekilde ayarlamak için çeşitli nemlendiriciler kullanılmalıdır.

Bu tarz ürünler içlerinde çeşitli filtreler barındırmaktadır. Bu filtreler sayesinde ortamda bulunan nem oranı doğru şekilde ayarlanmaktadır. Ortamda bulunan nem seviyesinin yeterli miktarda veya gereken miktarın altında olması birçok sorunu beraberinde getirmektedir. Genellikle bağışıklık sistemi güçlü olmayan bireylerde bu tarz etmenler alerjik reaksiyonlar oluşturur. Bu da istenmeyen bir durumdur. Yaz aylarında ortamda bulunan nem seviyesi kapı ve pencereler açılarak istenen düzeye getirilse de kış aylarında bu mümkün değildir. Yaşanan soğukların evin içini soğutması durumunda nem oranı istenen seviyelere çıksa da bu sefer de soğuklardan dolayı hastalıklar ortaya çıkmaktadır.

Bundan dolayı uzmanlar bu tarz ürünlerin ev içinde bulunması ve gereken durumlarda kullanılmasını önermektedir. Bu cihazların bulunduğu ortamlarda rahat ve verimli şekilde uyumak da mümkündür. Tahmin edeceğiniz üzere rahat ve verimli bir uyku güne başlarken ve günün geri kalanında önemli etkilere sahiptir.

Oda Nemlendirici Çeşitleri

Oda nemlendirici ürünleri birbirinden farklı birçok tür barındırmaktadır. Bu çeşitler arasından kendinize uygun olanını tercih ederek kullanıma başlamanız tavsiye edilmektedir. Bu ürünler arasında en çok tercih edilen türler aşağıda belirtilen türlerdir:

  • Elektrikli Nemlendiriciler: Bu nemlendirici türleri içinde bir adet motor barındırmaktadır. Bu motorlar sayesinde ortamda bulunan hava değerleri ayarlanmaktadır. İçinde barınan motor boyutuna ve kapasitesine göre ürünün boyutu da değişmektedir. Küçük boyutlu olan modelleri yalnızca bir odayı nemlendirmek için kullanılmaktadır. Bunun haricinde olan büyük modeller ise evin bütün odalarını nemlendirmek için üretilmiştir. Bu özelliği sayesinde diğer oda nemlendirici ürünlerin önüne geçmektedir.

  • Pervaneli Nemlendiriciler: Bu ürünler diğer üründeki gibi içinde bir motor barındırmaz. Bu sayede oldukça sessiz çalışmaktadır. Bu ürün türünün üzerinde bir adet pervane bulunmaktadır. Bu sayede içinde bulunan nemlendirici odanın her köşesine yayılmaktadır. İçinde özel olarak tasarlanmış mekanizmalar yer almaktadır. Bu sayede içinde barınan suyu küçük damlacıklar haline getirerek rahatlıkla bulunan mekânın bütün köşelerine iletmektedir. Bu sayede içinde bulunan ürün miktarı hızlı şekilde azalmamakta ve çok daha ekonomik şekilde çalışmaktadır.

  • Buharlı Nemlendiriciler: Bu ürünler adından da anlaşılabileceği gibi içinde barındırdığı sıvıyı buhar haline getirerek ortama yaymaktadır. Buhar miktarı oldukça düşüktür. İnsan gözüyle görülmesi oldukça zordur. Yani ortamda bulunan insanları rahatsız etmez veya bu bireylere herhangi bir zararı dokunmaz. Fakat bu cihazlar diğer türlere nazaran çok daha sık bakım ister. Bakımları yapıldığı müddetçe sağlıklı ve uzun yıllar boyunca kullanılması mümkündür. Bakımları yapılmadığı durumlarda bütün teknolojik ürünlerde olduğu gibi zaman içinde arızalar meydana gelecektir. Bu da ürünün bozulmasıyla veya işlevselliğini kaybetmesi ile sonuçlanacaktır.

  • Portatif Nemlendirici: Bu tür adından da anlaşılabileceği üzere taşınabilir ürünlerdir. Genellikle yatılı misafirliğe giden ve yatacağı ortamın nemine önem veren kullanıcılar için tavsiye edilmektedir. Bunun yanında ev içinde bütün odaları dönüşümlü olarak havalandırmak isteyen kullanıcılar da kullanmaktadır.

Yukarıda belirtildiği üzere oda nemlendirici kendi içinde birçok türe sahiptir. Bu türlerden en çok tercih edilenleri yukarıda sıralandığı gibidir. Sizler de kendi kullanımınıza uygun olanını tercih ederek kullanmaya başlayabilirsiniz. Sağlıklı günler…

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır