WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Dekoratif Masa Setleri

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Bigpoint12
Limit:
11 sonuçtan 1 ile 11 arası görüntüleniyor.

Dekoratif Masa Setleri

Masa setleri ofislerde masa üzerindeki düzeni sağlayarak karmaşık görüntüyü gidermeye yardımcı olur. Kalemlik, kağıtlık, ataşlık, not tutucu gibi parçalardan oluşan bu setler ofis hayatında zorunlu ihtiyaçlar olarak adlandırılabilir. Bigpoint dekoratif masa setleri çalışırken istenilen düzeni oluşturmayı destekler. Bu sayede iş hayatında verimli çalışmalar yürütülmesine yardımcı olur. Ofislerin şık görünmesini de sağlayan bu ürünler dayanıklı ve kaliteli malzemelerden hazırlanmış olmalıdır.

Masa setleri içerisinde en sık kullanılan ürün kalemliklerdir. Şeffaf, bölmelerden oluşan kalemliklerin yanı sıra oval şekilde birçok kalemi içine alabilen modellerde mevcuttur. Kalemlikler sadece ofislerde ve diğer iş ortamlarında değil okullarda ve evlerde de ihtiyaç duyulan dekoratif masa setleri arasında yer alır.

Kağıtların ve evrakların düzenlenmesinde kullanılan ürünlerin başında ataşlar gelir. Özellikle ofislerde yaşanan kâğıt kargaşasında ataşların hızlı bir şekilde bulunması için masaüstü seti içerisinde ataş kutusunun yer alması gerekir. Aynı şekilde biriken önemli notların kaybolmaması için not tutucuların masada bulunması da önemlidir.

Dekoratif Masaüstü Set Çeşitleri Nelerdir?

Çalışmalardaki verimi etkileyen en önemli konuların başında masa üzerindeki düzen gelir. Masa düzeni doğru bir şekilde sağlanırsa çalışma verimliliği de o ölçüde artacaktır. Dekoratif masaüstü setleri ise çalışma performansının artırmada kullanılabilen detaylardan oluşur.

üretildikleri malzemelere göre değişir. Ahşaptan üretilen masa setleri doğal bir görüntü sunarken çalışan kişiyi rahatlatıcı etki sunar. Ayrıca samimi ve etnik bir ortam oluşturmak isteyenler ahşap setlerden tercih edebilmektedir.

Üst düzey çalışmaların gerçekleştiği ofislerde genellikle deri masaüstü setler kullanılır. Bu setler oldukça zengin bir görüntüye sahiptir. Altın sarısı metalik detaylarla hazırlanan bu ürünler gri metal detaylarla da desteklenmektedir. Makam odalarında ve müdür ofislerinde bu setlere rastlamak mümkündür.

Çok yoğun bir çalışma ortamına sahip olan masalarda organizer türü dekoratif masa setleri tercih edilebiliyor. Bu tür masalarda derli toplu görüntü oluşturmak için kalemlik, ataş kutusu ve kağıtlık türü parçalara her zaman ihtiyaç oluyor. Aynı zamanda şeffaf tonlarda olan düzenleyici setlerde masalarda sade bir görüntü oluşturur.

Masa Seti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Masa üzerinde sade ve işlevsel özellik gösterebilen masa setleri her zaman ideal seçimdir. Farklı boyutlarda üretilen bu setler ihtiyaçlar belirlendikten sonra alınmalıdır. Kimi ofislerde kalemler fazla olurken kimi masalarda ise kağıtlar fazla olabiliyor. Böyle durumlarda hangi ihtiyaç daha yoğunsa ona uygun seti seçmek gerekiyor.

Alınacak olan masaüstü seti dayanıklılık açısından da beklentiyi karşılamalıdır. Kısa sürede dağılan setler yerine uzun yıllar kullanılabilen ürünlerin alınması gerekir. Dayanıklılık değerlendirmesi yapılırken metal masaüstü setleri ön plana çıkacaktır. Bu ürünler düşme, çarpma gibi durumlara karşı mukavemetli olduğundan dolayı sorunsuz bir kullanım sunar.

Masa setlerinde dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise fiyatlar olmaktadır. Fiyat performans değerlendirmesi yapıldığında kalitesi ile ön plana çıkan ürünler tercih edilmelidir. Yüksek fiyatlar ve düşük kalitede ürünler yerine kullanışlı ürünler seçilmelidir.

Özel Tasarım Masa Setleri

Ofislerde farklı bir hava oluşturmak adına özel tasarımlarda hazırlanmış masa setleri bulunuyor. Bu setler cam detaylardan ve ahşap seçeneklerden hazırlanabiliyor. Çalışma ortamına profesyonel bir hava katan özel tasarım modeller kişiye özel olarak düzenlenebiliyor.

Evrak dosyası, sümen takımı, isimli gibi detaylarla kişiselleştirilen masa setleri ofislere şık bir görüntü kazandırır. Ofis Master olarak bizlerde en kaliteli masa setlerini sizlere sunmaya çalışıyoruz. Ofislerde ve diğer yaşam alanlarında tercih edebileceğiniz dekoratif pek çok ürün için kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır